Kontakta oss

Vill du ställa en fråga, be om en offert eller boka ett möte? Kontakta oss.

Växel +46 (0)8-739 00 40
E-post info@kaper.se

Kaper Norden AB
Wennerbergsgatan 10
112 58 Stockholm
Orgnr 556515-8077







Informera mig om nyheter och erbjudanden.


Ta gärna direktkontakt med följande medarbetare

KAPER NORDEN AB

Michael Brattfors

Projektsäljare

michael.brattfors@kaper.se
Direkt +46 70 600 57 03

Sindre Kjaer

Bod/modul-etableringar. vVD

sindre.kjaer@kaper.se
Direkt +46 72 450 35 08

Philip Larsson

Projektsäljare

philip.larsson@kaper.se
Direkt +46 73 842 36 02

Gustav Hagberg

Bod/modul-etableringar

gustav.hagberg@kaper.se
Direkt +46 70 217 20 10

Kaiza Dabous

Projektsäljare, ANSV. KRAN/HISS

kaiza.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 689 02 60

Per Lindgren

Vd, ägare

per.lindgren@kaper.se
Direkt +46 70 717 29 55

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & Arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42

Michael Brattfors

projektsäljare

michael.brattfors@kaper.se
Direkt +46 70 600 57 03

Sindre Kjaer

Bod/modul-etableringar, vVD

sindre.kjaer@kaper.se
Direkt +46 72 450 35 08

Kaiza Dabous

Projektsäljare, ansv. kran/hiss

kaiza.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 689 02 60

Gustav Hagberg

Bod/modul-etableringar

gustav.hagberg@kaper.se
Direkt +46 70 217 20 10

Philip Larsson

Projektsäljare

philip.larsson@kaper.se
Direkt +46 73 842 36 02

Per Lindgren

Vd, ägare

per.lindgren@kaper.se
Direkt +46 70 717 29 55

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & Arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42

KAPER NORDEN AB

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42