Kontakta oss

Vill du ställa en fråga, be om en offert eller boka ett möte? Kontakta oss.

Växel +46 (0)8-739 00 40
E-post info@kaper.se

Kaper Norden AB
Wennerbergsgatan 10
112 58 Stockholm
Orgnr 556515-8077







Informera mig om nyheter och erbjudanden.


Ta gärna direktkontakt med följande medarbetare

KAPER NORDEN AB

Sindre Kjaer

Projektsäljare & Förs.chef

sindre.kjaer@kaper.se
Direkt +46 72 450 35 08

Jonas Hallberg

Projektsäljare, spec. kran/hiss

jonas.hallberg@kaper.se
Direkt +46 73 021 95 06

Kaiza Dabous

Projektsäljare

kaiza.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 689 02 60

Nathaniel Cadenas

Innesäljare

nathaniel.cadenas@kaper.se
Direkt +46 70 689 57 33

Gustav Hagberg

Projektsäljare & VD

gustav.hagberg@kaper.se
Direkt +46 70 217 20 10

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & Arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42

Sindre Kjaer

Projektsäljare & Förs.chef

sindre.kjaer@kaper.se
Direkt +46 72 450 35 08

Nathaniel Cadenas

Innesäljare

nathaniel.cadenas@kaper.se
Direkt +46 70 689 57 33

Jonas Hallberg

Projektsäljare, spec. kran/hiss

jonas.hallberg@kaper.se
Direkt +46 73 021 95 06

Gustav Hagberg

Projektsäljare & VD

gustav.hagberg@kaper.se
Direkt +46 70 217 20 10

Kaiza Dabous

Projektsäljare

kaiza.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 689 02 60

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & Arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42

KAPER NORDEN AB

Sindre Kjaer

Projektsäljare & Förs.chef

sindre.kjaer@kaper.se
Direkt +46 72 450 35 08

Jonas Hallberg

Projektsäljare, spec. kran/hiss

jonas.hallberg@kaper.se
Direkt +46 73 021 95 06

Kaiza Dabous

Projektsäljare

kaiza.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 689 02 60

Nathaniel Cadenas

Innesäljare

nathaniel.cadenas@kaper.se
Direkt +46 73 021 95 06

Gustav Hagberg

Projektsäljare & VD

gustav.hagberg@kaper.se
Direkt +46 70 217 20 10

KAPER BYGGTJÄNST AB

Ibrahim Dabous

tf VD/Projektledare

ibrahim.dabous@kaper.se
Direkt +46 70 296 22 25

Jacub Blaszczyk

Projekt- & arbetsledare

jakob@kaper.se
Direkt +46 73 764 85 42